MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0 332 345 17 37

Hakkımızda
Büsa İnşaat 2000 yılında Sadullah SÜSLÜ tarafından Konya'da inşaat taahhüt işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.

Büsa İnşaat, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarakta tanımlanan bu özelliği sayesinde Konya'da kurumsal kimliğe sahip bir çok firmayı "sürekli müşteri kitlesi" içine almıştır. Müşteri şartlarının yerine getirlimesi için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve teknik kadronun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Büsa İnşaat, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir. 2007 yılından itibaren Yapı malzemeleri satışına başlayan firmamız inşaat sektöründe sağladığı istihdam sebebiyle İçanadolu bölgesi sanayi odası kuruluşları arasında ilk sıralarda yer almıştır.